Dnes má meniny: Ema
Zajtra má meniny: Emil
Pozajtra má meniny: Tatiana

Elektronický leták plný výhod!

 

Chcete vedieť čo sa bude v Omšení diať o desať dní?

Prihláste sa k odberu nášho Omšenského letáku elektronickou formou.

Zaujíma vás aké novinky a akcie pre vás pripravujeme v našom Omšenskom obchode Potraviny u Repiny? Môžete si objednať elektronický Omšenský letákktorý vám tieto informácie prinesie v elektronickej verzii s veľkým predstihom. Jedná sa o totožný leták, ktorý do vašich domácností distribuujeme v papierovej forme, s tým rozdielom, že svoj elektronický exemplár dostanete oveľa skôr ako papierový. Samozrejmosťou je, že elektronickú verziu zasielame zadarmo.

Ak máte záujem o elektronický odber, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">, alebo sa prihláste k odberu na www.repina.sk a Omšenský leták vám začneme pravidelne zasielať od nasledujúceho čísla.

Všetci, ktorí nám poskytnú svoju e-mailovú adresu, budú až 10 dní pred začatím akcie dostávať do svojej e-mailovej schránky pripravovaný leták. Vďaka elektronickému letáku budete pravidelne a včas informovaný o všetkých výhodách. Takto budete mať vždy prehľad, ktoré pripravované výhody sa vám hodia a kde môžete ušetriť!

 

CHYSTÁME v MISSEN

Žiadne obrázky