Dnes má meniny: Ema
Zajtra má meniny: Emil
Pozajtra má meniny: Tatiana

Chcete nakupovať pohodlne a rýchlo? Pozrite sa ako:

 

Ak chcete v našich Potravinách u Repiny platiť kartou, môžete využiť inovatívne a bezpečné riešenie. Nákupy do 20 eur zaplatíte bez zadania PIN.

 Plaťte bezkontaktne

V našej predajni využívame nový PIN Pad, ktorý dovoľuje všetky možné spôsoby platby, vrátane platieb bezkontaktných a platieb mobilnými telefónmi (NFC), aby ste mohli nakupovať skutočne pohodlne. Bezkontaktná platba retailovým PIN Padom je v súčasnosti bezkonkurenčným platobným riešením. Keď si na novinku zvyknete, určite oceníte jej výhody a rýchlosť. Nemusíte so sebou nosiť peniaze, kartou zaplatíte aj malé sumy, pričom to ide oveľa rýchlejšie ako nákup v hotovosti.

 Plaťte bezpečne

PIN Pad v našom obchode je postavený na základe osvedčeného kryptoprocesoru. Ten dáva istotu v zabezpečení dát, správy aplikácie a maximálnej bezpečnosti transakcie, s podporou všetkých používaných bezpečnostných algoritmov.  Pri platení vám karta zostáva v ruke, takže ju máte stále pod kontrolou.

 Výhody lepšieho výkonu

Vďaka novému PIN Padu sa zvyšuje celková bezpečnosť a všestrannosť platobného systému. Ako zákazník máte väčšie súkromie pri zadávaní PIN čísla.

 Ergonomický dizajn

Ľahký a elegantný PIN Pad umožňuje pohodlné a jednoduché použitie. Prostredníctvom veľkej ergonomickej 16-tlačidlovej podsvietenej klávesnice (kompletné menu a navigačné tlačidlá) zadáte PIN bez námahy a jasný LCD displej zobrazí váš postup. Zariadenie je všestranné, vyznačuje sa vysokým výkonom EMV čipových kariet, čítačkou magnetických kariet, ale hlavne bezkontaktnou čítačkou, prostredníctvom ktorej zaplatíte veľmi rýchlo.

 

 

Ako prebieha bezkontaktná platba:

  • Karta sa nevkladá do čítačky POS terminálu, bezkontaktnú platbu uskutočníte len priložením karty k čítačke bez zadania PIN kódu alebo podpisu.
  • Limit pre jednu bezkontaktnú platbu je 20 EUR a kumulatívny limit pre všetky za sebou nasledujúce bezkontaktné platby je 60 EUR.
  • Počítadlo kumulatívneho limitu sa vynuluje pri každom ďalšom použití karty na kontaktnú transakciu.
  • Technológiu bezkontaktnej platby možno aplikovať nielen do bežnej platobnej karty, ale aj do mobilného telefónu, hodiniek, prívesku na kľúče alebo ďalších zariadení. 

 

Nemáte ešte bezkontaktnú platobnú kartu, alebo iné zariadenie na realizáciu bezkontaktnej platby? Obráťte sa na vašu banku, kartu vám vymení bezplatne.

CHYSTÁME v MISSEN

Žiadne obrázky