Dnes má meniny: Ema
Zajtra má meniny: Emil
Pozajtra má meniny: Tatiana

Keď slnko praží, každý chce byť cool!

Ochutnajte GRANITU - najlepšie osvieženie na horúce dni

 Nový špičkový stroj na výrobu talianskej ľadovej triešte - GRANITY sa postará o príjemné osvieženie aj v tom najhorúcejšom lete. V predajni u Repiny nájdete vždy jeden druh ovocnej triešte z ovocia podľa dennej ponuky a popri ňom ľadový kávový alebo mliečny krém. Vyberte si podľa svojej chuti!

Ľadová triešť je tradičným nápojom pochádzajúcim zo Sicílie, vzhľadom a chuťou pripomína sorbetovú zmrzlinu. Obsahuje sušené koncentrované výťažky z ovocia, ktorým vďačí za prirodzenú a výraznú chuť. Používame len značkové sorbetové zmesi, aby sme vám mohli ponúknuť ľadový nápoj najvyššej kvality.

Ako sa pripravuje táto talianska pochúťka?

 Výrobník ľadovej triešte disponuje patentovaným vertikálnym systémom miešania, preto je rozmermi malé zariadenie veľmi výkonné. Vertikálny systém zaistí rovnomernú kryštalizáciu ľadovej triešte a jej ľahkú distribúciu bez penenia.

Zvolili sme dvojdruhový výrobník ľadovej triešte spoľahlivý a účinný aj pri vysokých teplotách. K jeho výhodám patrí krátka mraziaca doba, ľahká obsluha, ale aj atraktívny a moderný dizajn.

Ľadový drink zaženie smäd a ochladí telo, výborne osvieži v horúcich letných dňoch. Bude vás baviť   po celé leto a udrží horko na uzde.

 

 

CHYSTÁME v MISSEN

Žiadne obrázky