Dnes má meniny: Ema
Zajtra má meniny: Emil
Pozajtra má meniny: Tatiana

Prečo v Omšení držíme spolu?

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

   SPOLOK RODÍN V OMŠENÍ spája vás i nás. Ľudí, ktorí si vážia hodnotu rodiny a pozerajú sa na náš nádherný kraj s vedomím, že ho sami tvoria a sú jeho súčasťou. Spolupatričnosť vytvára pracovné miesta pre ľudí z regiónu, umožňuje rozvíjať to, čo je pre nás všetkých dôležité.

  • Ako domáci obchodníci sa nemôžeme vyhnúť tvrdej konkurencii reťazcov. Usilujeme sa o rozumné hospodárenie, aby sme vám ponúkli čo najvýhodnejšie ceny. Ale naším cieľom je dosiahnuť oveľa viac. So svojimi zákazníkmi sme v osobnom kontakte, poznáme vaše želania a pomáhame tam, kde je to potrebné.
  • Program Spolok rodín v Omšení vám prináša špeciálne výhody. Za nákupmi nemusíte cestovať a ušetríte množstvo času, ktorý môžete venovať príjemnejším veciam. No nielen to, priamo šetríte aj svoje peniaze. Ak sa stanete naším členom, časť hodnoty nákupu dostanete späť vo forme okamžitej zľavy.
  • Spolok rodín v Omšení je otvorený pre každého záujemcu. Jeho členom sa môžete stať zdarma, ak vyplníte prihlasovací formulár a odovzdáte ho v predajni POTRAVINY u Repiny v Omšení. Do troch pracovných dní vám vystavíme zákaznícku kartu, s ktorou môžete využívať všetky poskytované výhody. Pri každej návšteve našej predajne získate po predložení karty zľavu. Zároveň sa hodnota vášho nákupu zaznamenáva a po skončení štvrťroka môžete dosiahnuť ešte vyššiu úroveň zliav.
  • Členovia rodiny môžu hodnotu svojich nákupov kumulovať a spoločne dosiahnuť väčšie výhody. Jednoducho požiadajte o viacero kartičiek s totožným EAN-kódom, ktoré môžu používať rodinní príslušníci žijúci v spoločnej domácnosti, resp. na rovnakej adrese.

CHYSTÁME v MISSEN

Žiadne obrázky